Дистанційне навчання 2020-2022 н.р.

   Посилання на онлайн-уроки з предметів надіслані у Viber-групу кожного класу

      02.05 - 03.06 

04.04 - 29.04                

Початкова школа

1 клас

2 клас

3 клас

4 клас

Середня школа

Англійська мова 5-11 класи

5 клас

6клас

7клас

8 клас

9 клас

Старша школа

10 клас

11 клас

  

07.02 - 11.02                

Середні класи

5_КЛАС

 6_КЛАС

7_КЛАС

8_КЛАС

9_КЛАС

Старші класи

10 КЛАС

11 КЛАС


НАВЧАЛЬНА РОБОТА

 

 

31.01. -04.02                 

Середні класи

5_КЛАС

 6_КЛАС

7_КЛАС

8_КЛАС

9_КЛАС

Старші класи

10 КЛАС

11 КЛАС фіз. к.


25.01 - 28.01.                 

Середні класи

5_КЛАС

 6_КЛАС

7_КЛАС

8_КЛАС

9_КЛАС

Старші класи

10 КЛАС

11 КЛАС

 

2021


 

12.04.- 16.04.

Середня школа

5_КЛАС

 6_КЛАС

7_КЛАС

8_КЛАС

9_КЛАС

Старша школа

10 КЛАС

11 КЛАС

 

05.04.- 09.04.

Початкова школа

Англ мова 1-4

1 КЛАС

2 КЛАС

3 КЛАС

4 КЛАС

Середня школа

5_КЛАС

6_КЛАС

7 КЛАС

8 КЛАС

9_КЛАС

Старша школа

10 КЛАС

11 КЛАС

 

29.03.- 02.04.

Початкова школа

Англ мова 1-4

1 КЛАС

2 КЛАС

3 КЛАС

4 КЛАС

Середня школа

5_КЛАС

6_КЛАС

7 КЛАС

8 КЛАС

9_КЛАС

Старша школа

10 КЛАС

11 КЛАС

 

22.03.- 26.03.

Початкова школа

Англ мова 1-4

1 КЛАС

2 КЛАС

3 КЛАС

4 КЛАС

Середня школа

5_КЛАС

6_КЛАС

7 КЛАС

8 КЛАС

9_КЛАС

Старша школа

10 КЛАС

11 КЛАС

 

09.03.- 12.03.

Початкова школа

Англ мова 1-4

1 КЛАС 

2 КЛАС

3 КЛАС

4 КЛАС

Середня школа

5_КЛАС

6_КЛАС

7 КЛАС

8 КЛАС

9_КЛАС

Старша школа

10 КЛАС

11 КЛАС

 

26.02.- 05.03.

Початкова школа

 

 

1 КЛАС

 

 2 КЛАС

 

3 КЛАС

4 КЛАС

Середня школа

5_КЛАС

6_КЛАС

7 КЛАС

8 КЛАС

9_КЛАС

Старша школа

10 КЛАС

11 КЛАС

 

 

 

16.02.

Початкова школа

1 КЛАС

2 КЛАС

3 КЛАС

4 КЛАС

Середня школа

5_КЛАС

6_КЛАС

7 КЛАС

8 КЛАС

9_КЛАС

Старша школа

10 КЛАС

11 КЛАС

 

15.02

Завдання для учнів

на період дистанційного навчання

 

Початкова школа

1 КЛАС

2 КЛАС

3 КЛАС

4 КЛАС

Середня школа

5_КЛАС

6_КЛАС

7 КЛАС

8 КЛАС

9_КЛАС

Старша школа

10 КЛАС

11 КЛАС

 

12.02

Завдання для учнів

на період дистанційного навчання

Початкова школа

1 КЛАС

2 КЛАС

3 КЛАС

4 КЛАС 

Середня школа

5_КЛАС

6_КЛАС

7 КЛАС

8 КЛАС

9_КЛАС

Старша школа

10 КЛАС

11 КЛАС


18.01-22.01.

Завдання для учнів

на період дистанційного навчання

Початкова школа

1 КЛАС

 

2 КЛАС

 

3 КЛАС

4 КЛАС

 

Середня школа

5_КЛАС

6_КЛАС

7 КЛАС

8 КЛАС

9_КЛАС

Старша школа

10 КЛАС

11 КЛАС

 


 ВИХОВНА РОБОТА  

14.03.22. – 01.04.22.

ГПД

Гурткова робота

1,2 клас

Чарівна писанка

3,2 клас

Драматичний гурток 

4,2 клас

Краєзнавчий гурток

 

Спортивний гурток

 

Захист України

Індивідуальний план роботи педагога-організатора Сухової І.І.

Індивідуальний план роботи педагога-організатора Буяльської С.М.

Виховні години (5-11 класи)

 

12.04. – 16.04.

 

Гурткова робота

 

Чарівна писанка

 

Театральний гурток 

 

Краєзнавчий гурток

 

Спортивний гурток

 

Захисник України

Індивідуальний план роботи педагога-організатора Сухової І.І.

Індивідуальний план роботи педагога-організатора Швайко Г.З.

Виховні години (5-11 класи)

 

05.04. – 09.04.

ГПД

Гурткова робота

1,4 клас

Чарівна писанка

2,4 клас

Драматичний гурток _

3,4 клас

Краєзнавчий гурток

 

Спортивний гурток

 

Захисник України

Індивідуальний план роботи педагога-організатора Сухової І.І.

Індивідуальний план роботи педагога-організатора Швайко Г.З.

Виховні години (5-11 класи)

 

29.03. – 02.04.

ГПД

Гурткова робота

1,4 клас

Чарівна писанка

2,4 клас

Драматичний гурток _

3,4 клас

Краєзнавчий гурток

 

Спортивний гурток

 

Захисник України

Індивідуальний план роботи педагога-організатора Сухової І.І.

Індивідуальний план роботи педагога-організатора Швайко Г.З.

Виховні години (5-11 класи)

 

22.03. – 26.03.

ГПД

Гурткова робота

1,4 клас

Чарівна писанка

2,4 клас

Драматичний гурток

3,4 клас

Краєзнавчий гурток

 

Спортивний гурток

 

Захисник України

Індивідуальний план роботи педагога-організатора Сухової І.І.

Індивідуальний план роботи педагога-організатора Швайко Г.З.

Виховні години (5-11 класи)

 

 

09.03. – 12.03.

ГПД

Гурткова робота

1,4 клас

Чарівна писанка

2,4 клас

Драматичний гурток

3,4 клас

Краєзнавчий гурток

 

Спортивний гурток

 

Захисник України

Індивідуальний план роботи педагога-організатора Сухової І.І.

Індивідуальний план роботи педагога-організатора Швайко Г.З.

Виховні години (5-11 класи)

 
 

26.02. – 05.03.

ГПД

Гурткова робота

1,4 клас

Чарівна писанка _

2,4 клас

Драматичний гурток

3,4 клас

Краєзнавчий гурток

 

Спортивний гурток

 

Захисник України

Індивідуальний план роботи педагога-організатора Сухової І.І.

Індивідуальний план роботи педагога-організатора Швайко Г.З.

Виховні години (5-11 класи)

 
 

16.02.

ГПД

Гурткова робота

1,4 клас

Чарівна писанка

2,4 клас

Драматичний гурток

3,4 клас

Краєзнавчий гурток

 

Спортивний гурток

 

Захисник України

Індивідуальний план роботи педагога-організатора Сухової І.І.

Індивідуальний план роботи педагога-організатора Швайко Г.З.

Виховні години (10 клас)

 
 

15.02.

ГПД

Гурткова робота

1,4 клас

Чарівна писанка

2,4 клас

Драматичнийгурток

3,4 клас

Краєзнавчий гурток

 

Спортивний гурток

 

Захисник України

Індивідуальний план роботи педагога-організатора Сухової І.І.

Індивідуальний план роботи педагога-організатора Швайко Г.З.

Виховні години (5-11 класи)

 
 

12.02.

ГПД

Гурткова робота

1,4 клас

Чарівна писанка

2,4 клас

Драматичний гурток

3,4 клас

Краєзнавчий гурток

 

Спортивний гурток

 

Захисник України

Індивідуальний план роботи педагога-організатора Сухової І.І.

Індивідуальний план роботи педагога-організатора Швайко Г.З.

Виховні години (5,8,11 класи)

 
 

18.01. - 22.01.

ГПД

Гурткова робота

1,4 клас

Чарівна писанка

2,4 клас

Драматичний гурток

3,4 клас

Краєзнавчий гурток

 

Спортивний гурток

 

Захисник України

Індивідуальний план роботи педагога-організатора Сухової І.І.

Індивідуальний план роботи педагога-організатора Шинкаренко-Міхаревич В.С.

Виховні години (5-11 класи)